Pakiety zakupionych biletów będą wydawane na wszystkich milongach popołudniowych oraz wieczornych przez cały okres trwania festiwalu. Przy odbiorze biletów poprosimy Cię o wylegitymowanie się dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Na warsztaty nie ma fizycznie wydrukowanych biletów. Prowadzona jest lista uczestników warsztatów, dostępna przy wejściu na lekcje na ul. Berka Joselewicza 26.  

Wszystkie szczegóły dotyczące godzin i lokalizacji znajdziesz na www.krakusaires.com/program. Na miejscu otrzymasz też wersję drukowaną programu oraz mapę.

W Szkole Tańca SEMPRE na ulicy Berka Joselewicza 26.

Polecamy pociąg, który rusza bezpośrednio z lotniska średnio co pół godziny. Kosztuje 8 zł i w 20 minut jest na Dworcu Głównym w centrum. Jeśli przyjeżdżasz w momencie, gdy nie kursują pociągi, weź ubera lub taksówkę. Zapłacisz około 20-30 zł

Apart Hotel na ul. Miodowej lub apartamenty airbnb.

Tak, działa i jest dużo tańszy niż w innych krajach europejskich. 

tramwajem nr 52 z przystanku Poczta Główna – Muzeum Lotnictwa o 20:32, 20:52, (…) itd. co 20 minut
tramwajem nr 73 z przystanku Teatr Bagatela – Muzeum Lotnictwa 20:56, 21:16, (…) itd. co 20 minut  
droga powrotna autobusem nr 664 z przystanku AWF – Teatr Słowackiego 1:14, 1:44, 3:14

taksówka powinna kosztować w granicach 30 zł z centrum

Formularz rejestracyjny zostanie opublikowany na stronie krakusaires.com oraz na Facebooku 23 grudnia.

Podczas festiwalu nasi goście publikują ogłoszenia o chęci kupna lub sprzedaży biletów na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/285974278813690/.    

Tak, możesz sprzedawać pojedyncze bilety lub całe zestawy innym osobom, tej samej płci (jako organizatorzy dbamy w ten sposób o balans płci). Organizatorzy nie pośredniczą w sprzedaży biletów, chyba że dotyczy co przekazania całego pakietu.

Jeśli właściciel pakietu, chce sprzedać swoją pierwszą milongę festiwalową (zazwyczaj w czwartek lub piątek) i nie będzie miał fizyczne możliwości przekazania biletu, organizatorzy pomogą w ich przekazaniu. Prosimy wtedy o kontakt przez  krakusaires@gmail.com

 

Jest ciepło – temperatura pokojowa, do dyspozycji jest przestronna szatnia, bar, toalety oraz strefa dla palących.

Zjazdy będą trwały od 20:30 do 21:30 non stop. Następnie winda będzie zjeżdżać co każde kolejne pół godziny lub jeśli zbierze się grupa 30 osób. Jest to procedura narzucona przez kopalnię.