REJESTRACJA ODBĘDZIE SIĘ W 3 TURACH

Tancerze zgłaszać się mogą przez formularz rejestracyjny, a organizatorzy wybiorą spośród nich około 100 tancerzy w każdej z tur. Daty w których można nadsyłać zgłoszenia, dzień nadejścia odpowiedzi mailowej oraz data do której musi wpłynąć opłata podane są poniżej. Ceny warsztatów i milong w poszczególnych turach będą zmieniać się, co określone jest w cenniku.

 

 

I rejestracja

od 23.12.2019 r.  16:00 do 15.01.2020 r. 24:00 

Odpowiedź mailowa do: 20.01.2020r. - płatność do 31.01.2020 r.

 

II rejestracja

od 2.02.2020 r. 16:00 do 13.02.2020 r. 24:00

Odpowiedź mailowa do: 17.02.2020r. - płatność do 29.02.2020 r.

 

III rejestracja

od 9.03.2020 r. 16:00 do 19.03.2020 r. 24:00

Odpowiedź mailowa do: 23.03.2019r. - płatność do 5.04.2020 r.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na rejestrację w turach?

- Wierzymy, że festiwal może mieć jakość maratonu. Nasi goście mają mieć pewność, że na parkiecie będzie miejsce do tańca, równowaga kobiet i mężczyzn, wysoki poziom oraz różnorodność narodowości i stylów.

- Określone z góry daty wysyłki maili z informacją zwrotną na temat przyjęcia na festiwal ułatwiają planowanie podróży, kupno biletów lotniczych i zakwaterowania naszym gościom.

- Osoby, które są doświadczonymi tancerzami ale nie mogły z przyczyn osobistych zarejestrować się w grudniu na festiwal mają szansę dołączyć do imprezy aż do 12 marca.

- Tury pozwoliły nam na ustalenie okresu, w którym istnieje możliwość zmiany decyzji co do zakupionych warsztatów i milong, co w ubiegłych latach nie zawsze było możliwe.

Jako, że festiwal cieszy się dużą popularnością, a liczba chętnych kilkukrotnie przewyższa liczbę miejsc, chcemy wyselekcjonować najciekawszych tancerzy z całego świata. Proces rejestracji jest najmniej przyjemną częścią festiwalu również dla nas, ponieważ bardzo trudno jest odmówić osobom, które często znamy osobiście i lubimy prywatnie. Prosimy więc o zrozumienie i zaufanie, że kierujemy się tylko i wyłącznie wysoką jakością festiwalu i komfortem osób tańczących na parkiecie.

Jakich tancerzy chcemy zaprosić na Krakus Aires?

- Doświadczonych tancerzy, którzy czują się swobodnie na zatłoczonym parkiecie i sami dbają o rondę.

- Ludzi sympatycznych, którzy lubią poznawać nowe osoby, bo wiedzą że potęga tanga to nie tylko parkiet ale również świetna zabawa w barze i foyer.

- Przedstawicieli różnych narodowości, dzięki której zobaczycie nie tylko swoich znajomych ze świata ale także nowe twarze.

- Taką samą liczbę podążających i prowadzących - dbamy o balans płci.

 

Co jeśli odrzucimy Twoją rejestrację?

To wyłącznie sygnał, że w naszej opinii, do rejestracji w Twojej turze podeszli bardziej doświadczeni lub lepiej tańczący tanguerosi niż Ty. Jeśli trafiłeś na listę rezerwowych, możesz spróbować swoich sił w kolejnej turze (ponownie wypełnił formularz rejestracyjny), mając nadzieję, że tym razem okażesz się najatrakcyjniejszym tancerzem w puli.

Rezygnacja i zwroty (z REGULAMINU)

17. W przypadku nie dokonania wpłaty w określonym przez Organizatorów terminie rezerwacja biletów i/ lub wejściówek na warsztaty zostaje anulowana.

18. W razie rezygnacji z udziału w Festiwalu , organizatorzy zwracają koszt zakupienia biletów i wejściówek na warsztaty wyłącznie do 19 lutego 2019/

 

  1. Uczestnik, który odebrał bilety osobiście, ma prawo odsprzedać lub odstąpić któryś ze swoich biletów na milongę osobie trzeciej – pełniącej taką samą funkcję w tańcu ( podążającego lub prowadzącego) bez wiedzy organizatorów.
  2. W ramach rezygnacji z festiwalu istnieje możliwość przekazania w całości zakupionych przez siebie milong i warsztatów osobie tej samej płci poprzez Formularz Zmian i Rezygnacji, tylko do końca trwania danej tury rejestracyjnej. Po zamknięciu tury, przekazanie swoich biletów innej osobie należy zgłaszać mailowo na krakusaires@gmail.com. Organizatorzy nie zajmują się rozdzielaniem wykupionego pakietu na różne osoby.